Semi Heroes: Idle Battle RPG

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici DIVMOB
RPG oyun türünde geliştirilen Semi Heroes mobil oyununu Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Semi Heroes strateji oyununda gelişmiş oyun grafiklerinin tadını çıkartacaksınız. Korkunç yaratıkları ağaçları parçalayarak ele geçiriyor. Onları durdurmak için karakterinizi güçlendireceksiniz. Kazanımlar elde ederek oyunda heyecan verici ögeleri değerlendirmelisiniz. 

Kötü canavarlar, yağlamak için kutsal ağaçları aldılar. Ekibinizi yarı kahramanlar toplayın ve ağaçların kurtarılması ve kutsamalarının alınması için dünya çapında bir maceraya götürün. Kahramanlarınızı kazandırmak için her birinin yeteneklerini geliştirmelisiniz. Stratejik bir şekilde ilerleyerek Semi Heroes strateji oyununda minik kahramanlarınızı güçlendireceksiniz. Kaliteli oyun görselleri, gelişmiş tasarımlar ve dikkat çekici oyun karakterleri ile Semi Heroes mobil oyununu kazanın. 

Oyunda özellikle başarılı bir şekilde sonuçlandırmanız gereken görevler olacak. Başarı ile sonuçlandırdığınız her görev sonucunda çeşitli özellikler kazanacaksınız. Bunun yanı sıra aynı zamanda aynı zamanda diğer karakterlerin kilidini açmaya hak kazanacaksınız. Böylelikle yaratıklara karşı daha güçlü hareket edeceksiniz.

Semi Heroes: Idle Battle RPG indir